Načítavam
Autopožičovňa Mk Car s.r.o patrí medzi najväčšie a najprofesionálnejšie autopožičovne na Slovensku. V súčasnosti máme k dispozícií 150 vozidiel na prenájom. Spolupracujeme s takmer všetkými významnými spoločnosťami na území SR.  Služby našej autopožičovne sú šité na mieru k spokojnosti klienta.

Vozový park

Vozový park

Stále pre Vás rozširujeme náš vozový park autopožičovne o nové, kvalitnejšie vozidlá. Všetky vozidlá našej autopožičovne si môžete pozrieť kliknutim na Prehľad automobilov.
  Kvalita vozidiel

  Kvalita vozidiel

  Vozidlá našej autopožičovne prechádzajú pravidelnými kontrolami a servisnými prehliadkami, aby sme zabezpečili vašu bezpečnosť a obmedzili poruchovosť na minimum.
   Dovoz automobilu

   Dovoz automobilu

   Máte veľa povinností a nestihnete si osobne vyzdvihnúť v našej autopožičovni objednaný automobil? Naša autopožičovňa dovezie auto ku Vám GRATIS!
    Garancie

    Garancie

    Poskytujeme záruku 100% stavu vozidla, slovenskú diaľničnú známku, poistenie vozidla na území Európskej únie, asistenčné služby, sezónne prezutie.

     Spoločnosť MK CAR s. r.o. sa zaoberá:

     • Prenájmom osobných automobilov, 7-9 miestnych mikrobusov, dodávok a SÚV
     • Autodopravou
     • Prevádzkovaním TAXI služby
     • Prepravou osôb
     • Pick-up servis (transfery na letiská)

     Vozidla našej autopožičovne je možné prenajať krátkodobo i dlhodobo. Vozový park našej autopožičovne sa neustále rozširuje, nakoľko sa snažíme plniť i tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. V prípade dlhodobej spolupráce vystavujeme firmám individuálne výhodné cenové ponuky.

     V rámci Slovenskej republiky má naša autopožičovňa MK Car nasledovné pobočky: Žilina, Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Nitra, Trenčín, Trnava, Martin. V Českej republike je to Frýdek Místek (Nošovice).

     V súčasnosti patrí medzi obľúbené využívané služby našich zákazníkov preprava – transfer na letiská a späť.

     V súčasnosti patrí medzi obľúbené využívané služby našich zákazníkov preprava – transfer na letiská a späť. Vozidlá našej TAXI služby a mikrobusov spoznáte podľa reklamných nálepiek.

     Tešíme sa na spoluprácu!

     Translate »