Prekladač / Translator
LETNÁ SEZÓNA V PLNOM PRÚDE ! Máš už svoje rezervované auto? ● SUMMER SEASON IN FULL FLOW! Have you already reserved your car?

Kto sme?

Autopožičovňa MK CAR nie je len firma, je to životný štýl!
Jej vozidlá Vás sprevádzajú všade, sú súčasťou Vašich zážitkov a vďaka jej pestrosti výberu môže byť rôznorodý aj Váš program.

MK Car, s.r.o. je spoločnosť, ktorá na trhu aktívne figuruje už od roku 2006. Vďaka dlhoročnému pôsobeniu sa s menom firmy opodstatnene spájajú pojmy tradície, skúsenosti a systém. Profesionalita poskytovaných služieb, individuálny prístup k našim klientom a ich komfort patrí medzi top firemné hodnoty. Aj preto zahŕňa portfólio vyše 200 vozidiel, pripravených sprevádzať Vaše cesty odkiaľkoľvek - centrála sa nachádza v Žiline, ďalšie pobočky sú situované po celom Slovensku a v rámci neustáleho rozvoja nás môžete nájsť aj v zahraničí. Ponúkame vozidlá z kategórií ekonomická trieda, nižšia stredná trieda, stredná trieda, vyššia stredná trieda, luxusné vozidlá, SÚV, 7,8,9 miestne vozidlá, dodávky...

Naša pestrá škála automobilov garantuje, že svoj model si u nás vyberie naozaj každý. Nezáleží na tom, kto ste alebo kam Vaše cesty smerujú, záleží len na Vašej spokojnosti, ktorú Vám my radi zaručíme.
Získané firemné ocenenia, referencie spokojných klientov, či mnohé významné spolupráce ako napríklad Kia Slovakia, Mobis Slovakia, Slovenský plynárenský priemysel, Schaeffler, Europ Assistance a ocenenia, ktoré sme získali od významných exportérov a inštitúcií – aj to potvrdzuje fakt, že s nami, autopožičovňou MK CAR, sa jazdiť naozaj oplatí.
Najlepšie autá pre tých najlepších klientov...

Top